Čištění okapů

31.03.2018

Nabízíme profesionální, spolehlivé a rychlé čištění okapů. Okapy jsou nedílnou součástí každé stavby a stejně jako komín, střecha nebo okna vyžadují pravidelnou údržbu. Aby okapy a okapové svody plnily svou funkci, je potřeba nechat je v určitých intervalech vyčistit. Frekvence čištění závisí na lokalitě, ve které se nemovitost nachází.

Pravidelným čištěním okapů od spadaného listí, ptačího trusu a dalších organických i anorganických nečistot se vyhnete nadměrné korozi okapu, zadržování vody v okapovém svodu a jeho následnému poškození, které může během zimních měsíců zmrzlá voda způsobit. Zadržovaná a přetékající voda z okapového systému vede většinou k poškození fasády. Než okapy opravovat nebo vyměňovat, doporučujeme je nechat jednou za čas zkontrolovat odborníkem.

čištění okapů
čištění okapů

Pokud nemáte rádi práci ve výškách, výbavu pro její provední nebo nevíte, jak okapy u svého domu správně vyčistit,kontaktujte nás.

Provádíme rychlé a zároveň šetrné čištění okapů, které zabraňuje jejich poškození a výrazně prodlužuje životnost. Kromě samotného vyčištění okapu zajistíme také likvidaci odpadu a jeho odvoz.

Čištěním okapů předejdete jejich rychlému opotřebení
Využijte našich profesionálních služeb v oblasti čištění okapů.

čištění okapů
čištění okapů